“Bajkowe Królestwo”

Dużym atutem takich spotkań jest możliwość dotknięcia rzeczy, eksponatów i przedmiotów, o których jest mowa.

Niepubliczne Przedszkole Montessori „Odkrywcy Świata”

Wspaniałe warsztaty prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Ciekawa formuła powoduje, że dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia.

Przedszkole Mały Einsteinek

Warsztaty prowadzone przez firmę JAKU są bardzo charyzmatyczne.
Prowadzone są z energią i przede wszystkim rzetelną wiedzą. Oferta
warsztatów jest bardzo ciekawa i dostosowana do każdej grupy wiekowej.

Przedszkole “NUTKI”

Z firma JAKU – Edukacja przyrodnicza dla dzieci i młodzieży współpracujemy już od kilku dobrych lat. Nie wyobrażamy sobie, że by nasze kochane NUTKOWE przedszkolaki nie miały zajęć przyrodniczych organizowanych przez JAKU

Przedszkole Montessori Dzieci Świata

Zajęcia Jaku przybliżyły nam świat zwierząt, roślin i kosmosu. Interesujące doświadczenia rozbudziły w nas ciekawość i chęć dalszego poznawania otaczającej nas przyrody.

Kangurowe Przedszkole

Świetnie przygotowane i poprowadzone zajęcia. Ciekawe, bliskie dzieciom tematy, przedstawione w atrakcyjny sposób z użyciem różnorodnych pomocy dydaktycznych. Pani Magda nie tylko kompetentna ale obyta z pracą z przedszkolakami, świetne podejście pedagogiczne!

Przedszkole Montessori

Jakość prowadzonych zajęć oraz przygotowanie merytoryczne i metodyczne oceniam bardzo wysoko. Prowadzący nawiązywali dobry kontakt z dziećmi, które z wielkim zainteresowaniem brały udział w zajęciach oraz chętnie dzieliły się wrażeniami i wiadomościami z nauczycielami i rodzicami.

Prywatne Przedszkole Językowe “Marchewkowe Pole”

Warsztaty umożliwiły naszym dzieciom zaspokoić ciekawość i odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących funkcjonowania przedmiotów, urządzeń jak również zjawisk fizycznych i przyrodniczych. Spotkania prowadzone były w sposób bardzo interesujący, wszystkie Przedszkolaki pilnie i czynnie brały w nich udział.

Muzyczne Przedszkole “Bajkowo”

Uważam te zajęcia za dobrze prowadzone i bardzo pożyteczne, gdyż uczą dzieci samodzielnego, logicznego myślenia i lepszego rozumienia otaczającego świata.

Niepubliczne Przedszkole ABC

Zajęcia zawsze były bardzo starannie przygotowane, a treści i sposób przekazania dostosowany do wieku dzieci. Prawidłowo zaplanowana praca i indywidualne podejście sprawiły, iż dzieci z wielką radością uczestniczyły w kursie.